Szenzációs magyar eredmények az Alpok-Adria Kupa osztrák szezonzáróján

Fantaszttikus eredményekkel zártak a magyar indulók az osztrák Herbst Rallyn, az Alpok-Adria Kupa szezonzáró versenyén, ahol Hoffer Zsolt…

A magyar indulók remek eredményekkel zárták az osztrák Herbst Rallyt, ahol Hoffer Zsolt kategóriagyőztes lett, Berta László és Papp Arnold pedig dobogós helyezést értek el. A versenyt szombaton rendezték Ausztriában, Dobersberg környékén, ahol nyolc gyorsasági szakaszt kellett teljesíteni. Hoffer Zsolt és Czézinger Kristóf az Alpok-Adria Trophy kategóriában győztek Skoda Fabia Rally2-evóval, míg Berta László és Mózes Máté a Peugeot 208 Rally4-gyel a második helyen értek célba az Alpok-Adria Kupán. Papp Arnie és ifj. Szabó Árpád pedig Lada 2105-tel a harmadik helyet szerezték meg ugyanott. Az összetett győzelmet Hermann Neubauer és Ursula Mayrhofer szerezték meg Citroen C3 Rally2-vel, míg az aszfaltos futamon Thierry Neuville és Martijn Wydaeghe is részt vettek tesztként a Közép-Európa Rallyra.